27 grudnia 2014 r. na hali sportowej w Suszcu odbył się X jubileuszowy Turniej Piłki Siatkowej.
Do turniej zgłosiło się i brało w nim udział 16 drużyn, wśród nich reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im St. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach. Drużyna siatkarska naszej szkoły wystąpiła w składzie: Włodzimierz Włodyka, Michał Gawęda, Krzysztof Abramek, Kamil Wajdzik, Dominik Świgoń, Krzysztof Pagieła, Paweł Janik oraz Bartek Młynarczyk. Rozgrywki rozpoczęły się walkami grupowymi w czterech grupach po cztery zespoły i w systemie rozgrywek "każdy z każdym". Po trzech zwycięstwach naszego zespołu po 2-0 z każdym z rywali grupowych drużyna ZSTiL z kompletem punktów awansowała do pierwszej czwórki turnieju. Mecz o wejście do finału stał na bardzo wysokim poziomie, i po dramatycznych dwóch setach 25-23, 23-25 w trzecim secie nasza drużyna musiała uznać wyższość rywala 11-15 i zakończyła mecz wynikiem 1-2. W walce o trzecie miejsce po ciężkich bojach okazali się jednak zdecydowanie lepsi od rywali i wygrali mecz 2-0 w setach (25-20, 25-23) i zajęli 3 miejsce w turnieju. W Turnieju w Suszcu grają reprezentacje o dużych umiejętnościach siatkarskich, rozgrywki stoją na wysokim poziomie dlatego wynik naszych chłopaków należy uznać za sukces.